پیشتر طی مقاله آموزش و راهنمای اشتراک PLAYSTATION PLUS در مورد اشتراک پلاس صحبت کردیم. در این مقاله می‌خواهیم برخی از متداول‌ترین سوالاتِ کاربران در رابطه با این سرویس را پاسخ دهیم. با ما همراه باشید.

 

آیا داشتن پلی‌استیشن پلاس برای تجربه‌ی بازی‌های چند نفره در پلی‌استیشن 4 ضروری است؟

بله، شما برای انجام بازی‌های آنلاین چند نفره نیاز به اشتراک پلی‌استیشن پلاس دارید.

 

آیا بدون داشتن پلی‌استیشن پلاس می‌توان عناوین رایگان آنلاین در پلی‌استیشن را بازی کرد؟

بله، شما می‌توانید تعدادی از بازی‌های آنلاین چند نفره مانند Blacklight Retribution، DC Universe Online،  Warframe و Fortnite را بدون نیاز به داشتن اشتراک پلی‌استین پلاس تجربه کنید.

 

آیا بدون داشتن اشتراک پلی‌استیشن پلاس، نمی‌توانم هیچ بازی‌ای را آنلاین بازی کنم؟

به طور کلی، نه. برای بازی کردن اکثر عناوین آنلاین در پلی‌استیشن پلاس، باید مشترک پلی‌استیشن پلاس باشید، اما تعدادی بازی رایگان وجود دارند که برای تجربه کردنشان نیازی به تهیه‌ی پلی‌استیشن پلاس نیست.

 

اگر من مشترک پلی‌استیشن پلاس نباشم، اما وارد یک سیستم پلی‌استیشن 4 شوم که قبلا یکی از مشترکان پلی‌استیشن پلاس از طریق آن به حساب کاربری خود وارد شده، آیا می‌توانم بازی‌های آنلاین چند نفره را تجربه کنم؟

بله، اگر شما خودتان اشتراک پلی‌استیشن پلاس نداشته باشید، اما یک حساب کاربری به صورت پرایمری با این اشتراک به کنسول شما وارد شده باشد، شما می‌توانید از آن استفاده کنید و بازی‌های آنلاین چند نفره را انجام دهید. این بدان معناست که مثلا اگر یکی از افراد خانواده شما پلی‌استیشن پلاس داشته باشد، بقیه افراد خانواده هم می‌توانند از طریق آن کنسول از خدمات این سرویس استفاده کنند. همچنین هر بازی یا محتوایی که توسط یک حساب کاربری پرایمری شده خریداری شود، دیگر افرادی که از آن کنسول استفاده می‌کنند هم می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند.

 

چند نفر به طور همزمان می‌توانند از یک اشتراک پلی‌استیشن پلاس استفاده کنند؟

همه‌ی افرادی که از آن کنسول استفاده می‌کنند، می‌توانند به خدمات پلی‌استیشن پلاس دسترسی داشته باشند، اما حداکثر چهار کاربر به طور همزمان می‌توانند با حساب کاربری خود وارد یک سیستم پلی‌استیشن 4  شوند و از اشتراک پلی استیشن پلاس آن استفاده کنند.

 

فروشگاه اگزو گیم عرضه کننده تمامی تجهیزات و کالاهای گیمینگ است و همچنین در کنار آن، خدماتی نظیر مشاوره رایگان فنی نیز به گیمرهای ایرانی ارائه می‌دهد. برای دریافت مشاوره و یا هرگونه سوالی می‌توانید با شماره ۸۸۹۴۶۵۶۱ تماس گرفته و یا به بخش دایرکت اینستاگرامِ اگزو گیم مراجعه کنید.