منو
Your Cart

اگزوبلاگ RSS Feed

13 Aug قصه‌ی برند - آشنایی با محصولات TeamGroup
هادی خلف چعباوی 0 24
قصه‌ برند – آشنایی با تیم گروپ و محصولات آنطی سری مقالاتی در اگزومگ، می‌خواهیم شما عزیزان را با برندهای معتبر تولید تجهیزات گیمینگ آشنا کنیم. همیشه در اگزوگیم تلاش کرده‌ایم که محصولات کمپانی‌های مختلف را با ویژگی‌های متفاوت و در گسترده‌ی قیمتی متفا..
12 Aug هر آن ‌‌چه که باید در مورد بلاک چین بدانید - قسمت چهارم
هادی خلف چعباوی 0 117
هر آن ‌‌چه که باید در مورد بلاک چین بدانید- قسمت چهارمدر قسمت قبلی از این سری مقالات با تفاوت شبکه بلاک‌ چین با بیت کوین آشنا شدیم. در این قسمت قرار است به استفاده از این بستر برای سایر کارها و اقدامات بپردازیم. با اگزوگیم همراه باشید. بلاک چین..
10 Aug شرح سیستم نوردهی RGB و ساختار آن
رضا خلف چعباوی 0 74
احتمالا با دیدن نورپردازی زیبای RGB در کیبوردها و دیگر تجهیزات این سوال برای شما نیز پیش آمده است که سیستم نورپردازی RGB چگونه‌ کار می‌کند. در این مقاله به ساختار اُپتیک سیستم نوردهی آر‌جی‌بی خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.نور سفید می‌تواند از تر..
10 Aug موس بانجی و اهمیت استفاده از آن
سجاد عرفانی 1 98
قصد داریم در این مقاله در مورد وسیله‌ای صحبت کنیم که اکثر گیمرهای ایرانی از آن شناخت زیادی ندارند! موس بانجی یا بانجی (bungee) وسیله‌ای است که به کمک آن می‌توانید سیم موس خود را مرتب و ثابت نگه دارید و از کشیده شدن آن بر روی میز جلوگیری کنید تا در هن..
09 Aug مزایای هدفون مجهز به فیلتر حذف نویز
رضا خلف چعباوی 0 79
نویز فعال چیست؟احتمالا هنگام سفرهای هوایی یا در کتاب‌خانه‌ها حداقل یک نفر را مشاهده کرده‌اید که از هدفون‌های دارای حذف نویز فعال (Active Noise Canceling) استفاده می‌کند. در جهانی که آلودگی صوتی در آن روز به روز بیشتر می‌شود، طبیعتا استفاده از این د..
08 Aug تاثیر کش پردازنده بر اجرای بازی‌ها
رضا خلف چعباوی 0 851
در این مقاله قصد داریم به تأثیر کَش پردازنده در اجرای بازی‌ها بپردازیم، موضوع مهمی که کمتر به آن پرداخته شده است. لطفا با اگزوگیم همراه باشید.بد نیست قبل از هر چیز مختصری درباره کَش پردازنده که به آن حافظه نهان هم می‌گویند توضیح دهیم. توسعه کَش و ک..
08 Aug آشنایی با محصولات گیمینگ رپو
سجاد عرفانی 0 723
در این مقاله سعی داریم تا شما را با چند محصول گیمینگ از سوی کمپانی محبوب رپو (Rapoo) آشنا کنیم. تا انتهای این مطلب همراه اگزوگیم باشید.رپو برندی بود که ابتدا کار خود را در چین در سال 2002 میلادی آغاز کرد. این کمپانی در ابتدا بر روی تولید محصولات وا..
07 Aug هر آن ‌‌چه که باید در مورد بلاک چین بدانید - قسمت سوم
هادی خلف چعباوی 0 171
هر آن ‌‌چه که باید در مورد بلاک چین بدانید - قسمت سومدر قسمت قبلی از این سری مقالات با امنیت این شبکه سر و کار داشتیم و به بررسی آن پرداختیم. در این قسمت قرار است به تفاوت این شبکه با بیت کوین بپردازیم با اگزوگیم همراه باشید. بلاک چین در مقابل ..
05 Aug برترین ناشرین صنعت گیم – ولو - قسمت دوم
سجاد عرفانی 0 147
در قسمت اول با تاسیس ولو و چالش‌های ابتداییِ آن آشنا شدیم. در قسمت دوم به تاثیر این کمپانی طی دهه اخیر، بازی‌های جدیدتر و همچنین سیستم خاص مدیریتِ آن خواهیم پرداخت. با اگزومگ همراه باشید. سال‌های 2010 تا 2015 - ساختار صفحه‌ای کمپانی ولو و تبدیل ش..
03 Aug نگاهی به سبک‌ها و زیرسبک‌ها در بازی‌های ویدئویی - ورزشی
رضا خلف چعباوی 0 162
نگاهی بر سبک‌ها و زیرسبک‌های بازی‌های ویدئویی- ورزشیبازی‌های ویدئویی اکنون محبوب‌تر از هر زمان دیگری هستند. آن‌ها بخش مهمی از اخبار روزانه را به خود اختصاص داده‌اند. تنور شبکه‌های اجتماعی را گرم نگه داشته‌اند و از همه مهم‌تر برای ساعت‌های متمادی ما..
02 Aug برترین ناشرین صنعت گیم – یوبی‌سافت - قسمت دوم
هومن شاپوری 0 132
آشنایی با برند یوبی‌سافت قسمت دومدر مقاله قبلی شما را با داستان شکل‌گیری و تشکیل این برند آشنا کردیم، در این مقاله به بررسی فعالیت این شرکت در دهه اخیر می‌پردازیم. با ما در اگزومگ همراه باشید. آغاز چالش‌های جدیبازی‌های این کمپانی در برخی ا..
01 Aug برترین ناشرین صنعت گیم – ولو - قسمت اول
سجاد عرفانی 0 187
در این مقاله سعی داریم تا نگاهی به یکی از بزرگ‌ترین کمپانی‌های بازی سازی نگاهی بیاندازیم، کمپانی ولو (Valve) که از زمان خیلی قدیم بر روی ساخت بهترین بازی‌ها در عرصه پی‌سی گیمینگ فعالیت داشته و توانسته تا با ایجاد استیم انقلابی را در صنعت خرید و فروش ..
01 Aug تاثیر DirectX 12 در Ray Tracing بر روی بازی‌های نسل بعد
محمود نادری 0 108
با پیشرفت‌های چشم‌گیر دایرکت‌ایکس۱۲ به خصوص در زمینه ری‌تریسینگ و رندرینگ گرافیکی، باید منتظر بود استدیوهایی که با توجه به چالش‌های موجود بر سر راه توسعه گیم‌های پی‌سی به سمت ساخت گیم برای کنسول رفته بودند، بار دیگر به عرصه ساخت گیم برای رایانه‌های ش..
01 Aug هر آن ‌‌چه که باید در مورد بلاک چین بدانید - قسمت دوم
هادی خلف چعباوی 0 133
هر آن ‌‌چه که باید در مورد بلاک چین بدانید - قسمت دومدر قسمت قبلی از این سری مقالات با بلاک چین و نحوه کار آن آشنا شدیم. در این قسمت قرار است به سراغ بررسی امنیت این شبکه برویم. با اگزوگیم همراه باشید. آیا بلاک چین خصوصی است؟برای بررسی امنیت ..
31 Jul آشنایی بیشتر با امکانات مادربردهای سری Z490 ایسوس
هادی خلف چعباوی 0 305
در معرفی محصول هر یک از مادربرد‌ها اندکی با ویژگی‌های خاص‌شان آشنا می‌شویم. در این مطلب اما قرار است به شرح مفصل‌تری از ویژگی‌ها و قابلیت‌های کلیدی مادربردهای سری Z490 ایسوس بیشتر بپردازیم. با اگزوگیم همراه باشید. مادربردهای هوشمندایسوس در م..
30 Jul هوشمندی با طعم ایسوس - نگاهی به امکانات AI در مادربردهای ایسوس
هادی خلف چعباوی 0 301
ایسوس در مادربردهای تولیدی جدید خود بر روی هوش مصنوعی تمرکز خاصی کرده است و این قابلیت را یکی از ویژگی‌های کلیدی مادربردهای جدید خود می‌داند. بیایید با هم نگاهی عمیق‌تر به عرصه‌ی هوش مصنوعی در محصولات جدید ایسوس بیاندازیم. با اگزوگیم همراه باشید.  ..
29 Jul نگاهی به سبک‌ها و زیرسبک‌ها در بازی‌های ویدئویی - استراتژی
رضا خلف چعباوی 0 89
بازی‌های ویدئویی اکنون محبوب‌تر از هر زمان دیگری هستند. آن‌ها بخش مهمی از اخبار روزانه را به خود اختصاص داده‌اند. تنور شبکه‌های اجتماعی را گرم نگه داشته‌اند و از همه مهم‌تر برای ساعت‌های متمادی مارا سرگرم کرده‌اند. بازی‌های ویدئویی نه تنها امروزه بیش..
29 Jul برترین ناشرین صنعت گیم – یوبی‌سافت - قسمت اول
هومن شاپوری 0 162
یوبی‌سافت یکی از بازیگران نام آشنا در دنیای گیم است و آشنا برای تمام گیمرها. شرکتی که با انتشار بازی‌هایی نظیر فارکرای و اساسینز کرید سهم بزرگی در خاطراتِ خوب گیمرها دارد.از طرف دیگر، این نام بزرگ به دور از حاشیه و چالش هم نیست! اگر شما هم خوره باز..
27 Jul آشنایی با محصولات گیمینگ حرفه‌ای و دوست‌داشتنی A4Tech
سجاد عرفانی 0 484
در این مقاله قصد داریم تا شما را با چند گزینه از محصولات گیمینگ کمپانی با سابقه و خوش‌نام ای‌فور‌تک (A4TECH) آشنا کنیم. تا انتهای این مقاله همراه اگزوگیم باشید.کمپانی ای فور تک در ابتدا در سال 1987 میلادی توسط آقای رابرت چِنگ در تایوان تاسیس شد و ا..
27 Jul معرفی نرم افزار Nvidia Ansel
هومن شاپوری 0 307
نرم افزار اختصاصی انویدیا برای تهیه تصویر از بازی - موسوم به Nvidia Ansel -  یکی از قابلیت‌های جالب کارت گرافیک‌های گیمینگ این کمپانی است، و آپشن‌ها و قابلیت‌هایی دارد که آن را از بسیاری از امکانات مشابه (مانند ثبت و اشتراک گذاری تصویر از بازی‌های..
نمايش 1 تا 20 از 257 (13 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات