منو
Your Cart

اطلاعات ارسال

هدف فروشگاه اگزو گیم همانطور که از شعارش نیز پیداست، لذت بردن مشتری از بازی کردن است؛ بدین معنی که کار اصلی ما و هدف اصلی ما فروش کالا نیست، بلکه ارائه محصولی است که مشتری نهایت لذت را از آن ببرد و سالم بودن و تحویل ایمن کالا به مشتریان عزیز در سرتاسر کشور، در آن حد برای مجموعه اگزو گیم اهمیت داشته که یک دپارتمان مخصوص بخش بسته‌بندی و ارسال کالا در بدنه مجموعه اگزو گیم شکل گرفته است. 

ارسال کالا توسط فروشگاه اگزو گیم در قالب شیوه‌های مختلف امکان پذیر است.

1. ارسال از طریق پیک ویژه فروشگاه: پیک ویژه فروشگاه اگزو گیم شامل زبده‌ترین و ماهرترین نیروهای بخش ارسال کالا است که تلاش می‌کنند در سریع‌ترین زمان ممکن کالا را درب منزل تقدیم مشتریان عزیز کنند.

ارسال از طریق پیک ویژه فروشگاه، در کدام مناطق ایران امکان پذیر است: شهر تهران

2. ارسال از طریق پست پیشتاز: شیوه دوم ارسال کالا در فروشگاه اگزو گیم، ارسال از طریق پست پیشتاز است که تحت نظر اداره مرکزی پست جمهوری اسلامی ایران، سفارشات برای مشتریان در سرتاسر کشور ارسال شده و حدود 72 ساعت پس از ارسال، درب منزل تقدیم مشتریان می‌گردد.

ارسال از طریق پیک ویژه فروشگاه، در کدام مناطق ایران امکان پذیر است: سرتاسر کشور

3. ارسال از طریق تیپاکس: شیوه سوم ارسال کالا در فروشگاه اگزو گیم، ارسال از طریق شرکت تیپاکس است که سال‌هاست به شرکتی نامدار و مطمئن در زمینه ارسال کالا تبدیل شده است. مزیت تیپاکس در ارسال بسیار سریع‌ کالا است که به طور معمولا طی 24 تا 48 ساعت مرسوله را بدست مشتریان گرامی می‌رساند.

شیوه‌های پرداخت در اگزو گیم

فروشگاه اگزو گیم نهایت تلاش خود را می‌کند تا مشتریان و گیمرهای عزیز ایرانی بتوانند براحتی سفارشات خود را براساس شیوه مدنظر خود پرداخت کنند. به طور کلی شیوه‌های ثبت سفارش در فروشگاه اگزو گیم به شرح زیر می‌باشد:

1. ارسال از طریق درگاه امن بانک سامان:

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات