هدف فروشگاه اگزو گیم همانطور که از شعارش نیز پیداست، لذت بردن مشتری از بازی کردن است؛ بدین معنی که کار اصلی ما و هدف اصلی ما فروش کالا نیست، بلکه ارائه محصولی است که مشتری نهایت لذت را از آن ببرد و سالم بودن و تحویل ایمن کالا به مشتریان عزیز در سرتاسر کشور، در آن حد برای مجموعه اگزو گیم اهمیت داشته که یک دپارتمان مخصوص بخش بسته‌بندی و ارسال کالا در بدنه مجموعه اگزو گیم شکل گرفته است. 

شیوه‌های ارسال کالا در اگزو گیم

ارسال کالا توسط فروشگاه اگزو گیم در قالب شیوه‌های مختلف امکان پذیر است.

1. ارسال از طریق پیک ویژه فروشگاه: پیک ویژه فروشگاه اگزو گیم شامل زبده‌ترین و ماهرترین نیروهای بخش ارسال کالا است که تلاش می‌کنند در سریع‌ترین زمان ممکن کالا را درب منزل تقدیم مشتریان عزیز کنند.

ارسال از طریق پیک ویژه فروشگاه، در کدام مناطق ایران امکان پذیر است: شهر تهران

2. ارسال از طریق پست پیشتاز: شیوه دوم ارسال کالا در فروشگاه اگزو گیم، ارسال از طریق پست پیشتاز است که تحت نظر اداره مرکزی پست جمهوری اسلامی ایران، سفارشات برای مشتریان در سرتاسر کشور ارسال شده و حدود 72 ساعت پس از ارسال، درب منزل تقدیم مشتریان می‌گردد.

ارسال از طریق پست پیشتاز، در کدام مناطق ایران امکان پذیر است: سرتاسر کشور

3. ارسال از طریق تیپاکس: شیوه سوم ارسال کالا در فروشگاه اگزو گیم، ارسال از طریق شرکت تیپاکس است که سال‌هاست به شرکتی نامدار و مطمئن در زمینه ارسال کالا تبدیل شده است. مزیت تیپاکس در ارسال بسیار سریع‌ کالا است، به طوری که پس از طی شدن فرآیند پردازش و تامین کالا و بسته بندی آن، طی 24 تا 48 ساعت مرسوله بدست مشتریان گرامی می‌رسد.

ارسال از طریق تیپاکس، در کدام مناطق ایران امکان پذیر است: تقریبا سرتاسر کشور

شیوه‌های پرداخت و تسویه حساب در اگزو گیم

فروشگاه اگزو گیم نهایت تلاش خود را می‌کند تا مشتریان و گیمرهای عزیز ایرانی بتوانند براحتی سفارشات خود را براساس شیوه مدنظر خود پرداخت کنند. به طور کلی شیوه‌های ثبت سفارش در فروشگاه اگزو گیم به شرح زیر می‌باشد:

1. پرداخت از طریق درگاه امن بانک سامان

2. پرداخت از طریق درگاه امن آپ (آسان پرداخت)

3. پرداخت برای درب منزل (تنها برای مشتریان شهر تهران)

4. پرداخت به شکل حضوری با مراجعه به فروشگاه اگزو گیم (تنها برای خریداران سیستم‌های گیمینگ)