Dead Island 2 احتمالاً و فقط برای پلتفرم‌های PS5 ، Xbox Series X / S و PC منتشر خواهد شد

Dead Island 2 احتمالاً و فقط برای پلتفرم‌های PS5 ، Xbox Series X / S و PC منتشر خواهد شد

3 ماه و 21 روز پیش
0

لیست‌ مشاغل جدید مورد نیاز برای توسعه‌ی بازی نشان می‌دهد نسخه‌های نسل هشتم از روند توسعه کنار گذاشته خواهند شد. با اگزوگیم همراه باشید.

عنوان Dead Island 2 تقریبا 7 سال پیش معرفی شد و ما هنوز نتوانسته‌ایم اطلاعات یا ویدیوی جدیدی از بازی مشاهده کنیم یا شاهد عرضه‌ی آن باشیم. تریلر زمان معرفی بازی برای زمان خود سرگرم کننده بود، اما مشخصاً در پیشرفت این پروژه مشکلی به وجود آمده است، زیرا اکنون چندین بار تیم و استودیوی توسعه‌دهنده بازی تغییر داده کرده است، آخرین مورد برای آن نیز تیم Dambusters Studios است. در  هر حال ناشر این سری بازی اصرار دارد که بازی با وجود همه‌ی این مشکلات همچنان در دست توسعه است، اما با توجه به شرایط جدید اعمال شده برای این بازی به نظر می‌رسد روند پیشرفت آن بیش از همیشه تغییر کرده باشد.

همانطور که به لطف کاربر توییتر MauroNL اشاره شد، طبق لیست شغلی جدید استودیوی Dambusters، آن‌ها در حال کار بر روی " یک عنوان AAA " هستند که تحت عبارت " توسعه برای کنسول‌های بعدی و رایانه‌های شخصی" به آن اشاره شده است، در این لیست به ویژه سمت Producer بسیار مدنظر می‌باشد. در حالی که نام عنوان Dead Island 2 به طور خاص در این لیست ذکر نشده است، این تنها بازی است که در لیست های دیگر به آن اشاره می‌شود و البته تنها عنوانی است که در حال حاضر Dambusters Studios بر روی آن کار می‌کند.

لیست شغلی منتشر شده برای این عنوان خاص، در زمانی نه چندان دور به نمایش عموم در آمده و اگر فرض کنیم که منظور آن بازی Dead Island 2 باشد، نشان می‌دهد که در این 7 سال ‌نه تنها توسعه‌ی بازی به اتمام نرسیده است، بلکه حال سازندگان تصمیم گرفتند تا عرضه‌ی آن بر روی کنسول‌های نسل هشتم را لغو کرده و فقط توسعه‌ی بازی برای کنسول‌های نسل نهم و رایانه‌های شخصی بپردازند که این می‌تواند خبری بد برای طرفداران نسخه‌ی اول و دارندگان کنسول‌های نسل قبل باشد.

 Mauro  در اینجا فقط یک لطف به طرفداران این سری کرده است، همانطور که او می‌گوید این بازی در سال 2016 معرفی شد. که در واقع در سال 2014 معرفی آن صورت گرفت. دومین توسعه دهنده Dead Island 2 ، یعنی Sumo Digital امتیاز توسعه‌ی بازی را در سال 2016 بدست آورد که البته پس از گذشت مدتی نتوانست این روند را ادامه دهد و این استودیو نیز تعویض شد.

البته باید این نکته را درنظر بگیریم که تمام موارد گفته شده حدسیات است و تاکنون به طور رسمی چیزی در این باره گفته نشده است، اما با توجه به شروع کار توسعه‌دهنده جدید در سال 2019، این امکان وجود دارد که فرایند توسعه بازی مجدداً شروع شده باشد، که با در نظر گرفتن این مورد، ممکن است تا سال 2022 2023 شاهد عرضه‌ی آن نباشیم. و با توجه به اینکه در انتهای نسل هشت فرایند توسعه‌ بازی از سر گرفته شده است، عرضه‌ی آن تنها بر روی کنسول‌های نسل نهم می‌تواند تصمیمی منطقی از سوی سازنده باشد.

نسخه‌ی اول این سری در سبک اکشن بقا ماجرایی جهان‌باز سال 2011 برای پلتفرم‌های PlayStation 3, Xbox 360 و رایانه‌های شخصی منتشر شد که توانست امتیاز متای 80 از 24 نقد را دریافت کند و دنیای آخر‌آلزمانی به تصویر کشیده شده و نحوه‌ی روایت داستان آن را همگان ستایش کردند.

0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :

محصولات مرتبط در فروشگاه

نظرات

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.