آیا می‌توان بازی‌های اکس باکس 360 و اکس باکس وان را بر روی کنسول نسل بعدی مایکروسافت تجربه کرد؟ با اگزو گیم همراه باشید تا به این سوال پاسخخ دهیم.

قطعا برای کسانی که هم‌اکنون کنسول اکس باکس وان را در اختیار دارند،  قابلیت Backwards Compatibility یکی از بهترین مزایای این کنسول است.  شما با استفاده از قابلیت Backwards Compatibility می‌توانید بازی‌های اکس باکس 360 را بر روی اکس باکس وان اجرا کنید و این راه بسیار راحت و بدون مشکل است. در حال حاضر بیش از 500 بازی کنسول اکس باکس 360 را می‌توانید در اکس باکس وان خود تجربه کنید و برای این کار یا باید نسخه‌ی دیجیتالی آن‌ها را خریداری کرده یا که اگر دیسک بازی‌های اکس باکس 360 را دارید، آن را در کنسول خود قرار داده تا آن توسط اکس باکس وان دانلود شود.

اما شرایط در نسل آینده چگونه خواهد بود؟

خوشبختانه شرکت مایکروسافت به طور رسمی پشتیبانی کنسول نسل بعدی اکس باکس از قابلیت Backwards Compatibility را تایید کرده است، این بدین معنی است که شما نه تنها قادر خواهید بود تا بازی‌های نسل بعد را بر روی کنسول جدید مایکروسافت تجربه کنید، بلکه این امکان را خواهید داشت که تمامی بازی‌های کنسول‌های قدیمی اکس باکس را نیز تجربه کنید. این قطعا یکی از قابلیت‌های ویژه کنسول بعدی مایکروسافت است که باعث می‌شود دست گیمرها برای تجربه بازی‌های قدیمی بسیار باز باشد. 

فروشگاه اگزو گیم عرضه کننده تمامی تجهیزات و کالاهای گیمینگ است و همچنین در کنار آن، خدماتی نظیر مشاوره رایگان فنی نیز به گیمرهای ایرانی ارائه می‌دهد. برای دریافت مشاوره و یا هرگونه سوالی می‌توانید با شماره ۸۸۹۴۶۵۶۱⁣ تماس گرفته و یا به بخش دایرکت اینستاگرامِ اگزو گیم مراجعه کنید.