کارگردان بخش خلاقیت بازی Halo Infinite آن را ماجراجویانه‌ترین نسخه ازفرنچایز Halo می‌داند

کارگردان بخش خلاقیت بازی Halo Infinite آن را ماجراجویانه‌ترین نسخه ازفرنچایز Halo می‌داند

5 ماه و 4 روز پیش
0

توسعه‌دهندگان یکی از موردانتظارترین عناوین در دست انتشار برای سال 2021، در مورد عنوان خود به طرفداران وعده‌های بزرگی می‌دهند. با اگزوگیم همراه باشید.

Halo Infinite بعد از مدت‌ها انتظار سرانجام در اواخر امسال عرضه خواهد شد و بدیهی است که تیم توسعه‌ی این بازی ایده‌های جاه‌طلبانه‌ای در مورد آنچه که این عنوان می‌خواهد باشد دارند. در گزارش‌های قبلی گفته شد که در تیم توسعه از Halo Infinite به عنوان ریبوت معنوی بازی یاد می‌شود. وعده‌هایی که خبر از تجربه‌ای عظیم و بزرگ می‌دهد.  کارگردان بخش خلاقیت بازی برای توضیح اینکه این بازی دقیقا چه خواهد بود از کلماتی جسورانه استفاده می‌کند.

در یک اطلاع‌رسانی جدید برای طرفداران در Halo Waypoint، تیم توسعه در مورد جنبه‌های مختلف بازی صحبت کرد (که در پست‌های گذشته به آن اشاره شده است). در پایان، جوزف استاتن، کارگردان بخش خلاقیت Halo Infinite  که اخیراً به این سمت رسیده است، و مدیریت استودیوی Bungie  و Halo alumni را برعهده دارد، در پایان صحبت‌های خود در مورد اینکه این بازی دقیقا چیست صحبت کرد. همانطور که می‌دانیم، Halo Infinite  یک بازی بزرگ است و این کاملا منطقی است که توسعه‌دهندگان بازی مشغول به تعریف از ساخته‌ی خود شوند، اما استاتن قول یک Halo بزرگتر و آزادتر از آنچه قبلاً دیده‌ایم را می‌دهد. او می‌گوید Infinite عنوانی است که آرزو داشت با شروع مجدد نسخه‌های فرنچایز دوباره ساخته شود.

وی گفت: "همانطور که به روزرسانی اخبار این ماه (در مورد عناوین مختلف Halo) را می‌خوانید و به تصاویر صفحه نگاه می‌کنید، ممکن است همان سوالی را داشته باشید که من هنگامی که در پاییز گذشته به تیم پیوستم داشتم: Halo Infinite قرار است چه نوع بازی باشد؟ "

استاتن ادامه داد: " دنیای Infinite به طرز باورنکردنی بزرگی است و مناطق جنگی گسترده آن به طور یکپارچه به یکدیگر متصل می‌شوند. چشم‌اندازهای آن مملو از ماجراهایی است که شما را فریب می‌دهد تا از ماموریت‌های بخش داستانی بازی دور شوید و به اتمام آن‌ها بپردازید. اگر از بالا به قضیه نگاه کنید، ممکن است به نظر برسد که ما در حال ساخت یک بازی جهان‌باز هستیم، اما در واقع اینطور نیست. ما در حال ساخت یک نسخه‌ی جدید Halo هستیم. یک عنوان سبک تیراندازی و Sandbox که هدف ما این است که شما را به عنوان قدرتمندترین بازیکن در یک شبیه‌سازی رزمی علمی-تخیلی غنی، وارد کنیم. "

"به عنوان مثال‌، اگر برخی از عکس‌های منتشر شده از بازی در این ماه را بررسی کنید و نگاهی اجمالی به حیوانات وحشی که در حلقه زندگی می کنند بیندازید متوجه این موضوع خواهید شد. بخش داستانی عنوان Halo Infinite فاقد سیستم  Crafting است و شما وقت خود را صرف شکار و پوست‌اندازی حیوانات نخواهید کرد تا تجهیزات بهتری را برای Master Chief تهیه کنید.Spartans  زره هجومی Mjolnir را می‌پوشند. آنها به چکمه‌های چرمی نیاز ندارند. "

"آنچه شما وقت خود را صرف انجام آن خواهید کرد این است که از یک چشم‌انداز سنگی به قلب یک گشت دشمن حمله کنید، رهبر آن‌ها را با یک نارنجک چسبناک Plasma  از بین ببرید، با استفاده از Grappleshot خود سلاح قدرت او را از زمین و به دستان خود بکشید، و سپس خشاب آن را روی بقیه گشت خالی کنید، که در نتیجه حیوانات وحشی اطراف را دوباره به سمت لانه‌های آن‌ها روانه کنید. "

" در هر حال، ما بازی Halo Infinite را طراحی کرده‌ایم تا شما آزادتر از همیشه باشید و آنچه را که ابر سربازان Spartan انجام می‌دهند انجام دهید: بررسی یک منطقه جنگی، برنامه‌ریزی حمله خود، درگیر کردن دشمن، مقابله با هر غافلگیری که سیستم   Sandbox بازی  آن را جلوی شما قرار می‌دهد، و سپس برای جنگ بعدی خود را دوباره مسلح کنید. "

"مورد متفاوت در این بازی این است که شما بیش از هر زمان دیگری آزاد هستید که مسیر خود را در جهان‌ بزرگ آن انتخاب کنید. غاری پنهان را درون قلعه‌ای کاملاً محافظت شده دنبال کنید، Warthog خود را از میان یک گردنه کوه پر از مه عبور دهید، یک Banshee  را تصرف کنید و به یک قطعه حلقه شناور در شکاف ستاره‌ها پرواز کنید. یک روایت قوی در قلب ماجراجویی‌های Master Chief باقی می‌ماند و سفر شما بین ماموریت‌های داستانی کاملاً به خود شما بستگی دارد. "

"بنابراین، Halo Infinite چه نوع بازی است؟ این بازترین و پر از ماجراجویی‌ترین بازی عرضه شده‌ی Halo تاکنون است. این بازی نسخه‌ای از Halo است که فقط 20 سال پیش می‌توانستیم رویای ساختن آن را در سر داشته باشیم. و ما نمی‌توانیم منتظر بمانیم تا شما آن را کشف کنید. "

به نظر می‌رسد باید منتظر یکی از جاه‌طلبانه‌ترین عناوین تیراندازی جهان‌باز تاریخ بازی‌های ویدیویی باشیم. عنوان موردانتظار Halo Infinite  پاییز سال فعلی برای پلتفرم‌های Xbox Series X / S ، Xbox One و PC منتشر خواهد شد.

 

فروشگاه اگزوگیم عرضه کننده تمامی تجهیزات و کالاهای گیمینگ است و همچنین در کنار آن، خدماتی نظیر مشاوره رایگان فنی نیز به گیمرهای ایرانی ارائه می‌دهد. برای دریافت مشاوره یا هرگونه سوالی می‌توانید با شماره 88226531 تماس گرفته یا به بخش دایرکت اینستاگرامِ اگزوگیم مراجعه کنید.

0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :

محصولات مرتبط در فروشگاه

نظرات

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.