بسیاری از گیمرهای عزیز ایرانی برای تهیه کالاهای گیمینگ با قیمت اصلی با مشکل رو‌به‌رو هستند، به همین دلیل فروشگاه اگزو گیم برای ارائه خدمات بهتر به تمامی گیمرهای ایرانی، سامانه فروش اقساطی خود را راه‌اندازی کرده است. سامانه فروش اقساطی کالاهای گیمینگ در اگزو گیم با همکاری شرکت ایران رنتر راه‌اندازی شده است و برای استفاده از آن کافی است تا نکات زیر را مطالعه نمایید.

شیوه خرید اقساطی

همانطور که اشاره شد، فروش اقساطی اگزو گیم با همکاری شرکت ایران رنتر صورت می‌پذیرد. به این صورت که شما می‌توانید تا سقف 6 میلیون تومان تسهیلات از شرکت ایران رنتر دریافت کنید و این شرکت به شما یک کارت اعتباری برای خرید از فروشگاه اگزو گیم ارائه می‌دهد که از طریق آن می‌توانید محصول موردنظرتان را در اگزو گیم دریافت کنید.

به بیان ساده‌‌تر، شما نوعی وام را از ایران رنتر برای خرید از اگزو گیم دریافت می‌کنید که بازپرداخت آن تماما مربوط به ایران رنتر است و فروشگاه اگزو گیم کالا شما را در زمان دریافت کارت اعتباری به شکل رایگان تحویل می‌دهد.

یک مثال خیلی ساده؛ مثلا شما می‌خواهید یک کنسول بازی را با مبلغ 4 میلیون تومان از اگزو گیم دریافت کنید. شما باید برای این منظور یک کارت اعتباری با ارزش 4 میلیون تومان را از ایران رنتر درخواست دهید و پس از تایید مدارک شما، این کارت اعتباری صادر شده و با وارد کردن کد آن در اگزو گیم، کنسول PS4 به شکل رایگان برای شما ارسال می‌شود. سپس بازپرداخت تسهیلات دریافتی از ایران رنتر را باید به شکل 3 تا 12 ماهه پرداخت نمایید.

برای خرید اقساطی چه مدارکی موردنیاز است؟

در خرید اقساطی کلیه روال اداری و حقوقی مابین شما و شرکت ایران رنتر است و شما می‌توانید مدارک موردنیاز برای دریافت تسهیلات را از طریق  این لینک  مشاهده نمایید.

راهنمای حجم اقساط ماهانه

برای بدست آوردن حجم اقساط ماهانه و میزان بازپرداخت اقساط نیز می‌توانید به  این لینک  بروید.

از کجا باید کارت اعتباری خرید اقساطی از اگزو گیم را دریافت کنم؟

شما باید از طریق مراجعه به این لینک، حجم تسهیلات موردنظر و همچنین مدت زمان بازپرداخت آنرا مشخص کرده و پس از انتخاب آن، در سایت ایران رنتر ثبت نام کنید و مدارک خود را ارسال نمایید. همچنین شما باید قسط اول را نیز پیش از تحویل کالا به ایران رنتر پرداخت کنید. سپس چند روز پس از ارسال مدارک و تایید آن، یک کد تخفیف از طرف ایران رنتر برای شما ارسال می‌گردد که از طریق آن شما می‌توانید محصولات فروشگاه اگزوگیم را با حجم تسهیلاتی که دریافت کرده‌اید، به شکل رایگان یا با تخفیف ویژه دریافت کنید.

سوالات متداول

1. اگر حجم سفارش شما بیش از 6 میلیون تومان باشد، آیا باز هم می‌توانید از تسهیلات استفاده کنید؟

بله، شما هیچ محدودیتی در خرید ندارید. مثلا اگر می‌خواهید یک سیستم گیمینگ 10 میلیونی را دریافت کنید، باید 4 میلیون تومان آنرا در ابتدا خرید پرداخت نمایید و مابقی را به شکل اقساطی پرداخت کنید.

2. فروش اقساطی اگزو گیم در چه شهرهایی فعال است؟

فعلا فروش اقساطی تنها برای مشتریان شهرهای تهران ، تبریز، کرج ، مشهد ، قم، اصفهان و استان مازندران فعال است.

در صورت هرگونه سوالی از طریق شماره ۸۸۹۴۶۵۶۱⁣ با ما تماس بگیرید.