با توجه به بالا رفتن حجم بازی‌ها، بسیاری از گیمرهای کنسولی نمی‌خواهند که برای دانلود کردن یک بازی، کنسول خود را زمان زیادی روشن بگذارند، به همین دلیل شرکت مایکروسافت قابلیت دانلود بازی در حالت خاموش بودن کنسول را در Xbox One قرار داده است. با اگزو گیم همراه باشید تا به مرور این قابلیت بپردازیم.

شما در حالت Instant-On می‌توانید بازی‌ها را در حالت خاموش نیز دانلود کنید. هنگامی که برای اولین بار اکس باکس وان خود را راه‌اندازی می‌کنید، دو حالت برای خاموشی کنسول به شما پیشنهاد می‌شود که شما باید یکی را انتخاب کنید و البته، در صورت لزوم بعدا می‌توانید آن را تغییر دهید.

اولین حالت، Save Energy نام دارد که در آن، 45 ثانیه طول می‌کشد که اکس باکس وان شما شروع به کار کند و شما در این حالت خاموشی نمی‌توانید بازی‌ها و آپدیت‌ها را دانلود کنید و برای روشن کردن کنسول هم حتما باید از دکمه‌ی پاور فیزیکی آن استفاده کنید.

حالت دوم Instant-On می‌باشد که در آن کنسول با مصرف مقدار کمی از انرژی، در حالت آماده به کار است و به طور خودکار می‌تواند بازی‌ها و آپدیت‌های شما را دانلود کند. در این حالت تنها 2 ثانیه طول می‌کشد که دستگاه شروع به کار کند و شما همچنین می‌توانید با استفاده قابلیت فرمان صوتی کینکت هم کنسول را روشن کنید.

فروشگاه اگزو گیم عرضه کننده تمامی تجهیزات و کالاهای گیمینگ است و همچنین در کنار آن، خدماتی نظیر مشاوره رایگان فنی نیز به گیمرهای ایرانی ارائه می‌دهد. برای دریافت مشاوره و یا هرگونه سوالی می‌توانید با شماره ۸۸۹۴۶۵۶۱⁣ تماس گرفته و یا به بخش دایرکت اینستاگرامِ اگزو گیم مراجعه کنید.