در پلی‌استیشن 4، چند نفر را می‌توانم از طریق پلی‌استیشن نتورک به لیست دوستانم اضافه کنم؟

شما در پلی‌استیشن 4 می‌توانید بیش از 2000 نفر را به لیست دوستانتان اضافه کنید، در حالی که این رقم در پلی‌استیشن 3 به 100 نفر محدود شده بود. همچنین شما می‌توانید در پلی‌استیشن 4 به راحتی افرادی که پیش از این با آن‌ها در پلی‌استیشن 3 بازی می‌کردید را پیدا کنید و به لیست دوستان خود اضافه کنید.

سیستم پلی‌استیشن 3 هنوز هم شامل محدودیت تعداد دوستان می‌شود. بنابراین اگر که در پلی‌استیشن 4 بیشتر از 100 دوست دارید و با همان اکانت در پلی‌استیشن 3 به بازی کردن بپردازید، لیست دوستان شما به طور خودکار فیلتر می‌شود. البته شما می‌توانید از قبل تعیین کنید که کدام دوستان شما در پلی‌استیشن 3 نیز در لیست دوستانتان حضور داشته باشند. هنگامی که از پلی‌استیشن 4 استفاده می‌کنید، تمام دوستان شما در صفحه نمایشتان نشان داده می‌شوند، اما ممکن است بازهم محدودیتی در برنامه‌ای که استفاده می‌کنید وجود داشته باشد و در آن تنها 100 نفر از دوستان شما نمایش داده شوند.

 

آیا می‌توان از طریق اپلیکیشن پی اس ان روی گوشی همراه اکانتی را به لیست دوستان اضافه کرد؟

پس از نصب اپلیکیشن پلی استیشن (یا PlayStation app) و تعریف کردن اکانت خود روی آن، روی اموجی واقع در گوشه رابط کاربری اپلیکیشن کلیک کنید تا لیست دوستانتان باز شود. در این قسمت می‌توانید اطلاعاتی مثل لیست دوستان، درخواست‌های دوستی و اکانت‌های کاربری پیشنهادی (برای ارسال درخواست دوستی) را ببینید. در همین قسمت با انتخاب اکانت مورد نظر و زدن دکمه Add می‌توانید برای هر کسی که خواستید درخواست دوستی بفرستید.

 

فروشگاه اگزو گیم عرضه کننده تمامی تجهیزات و کالاهای گیمینگ است و همچنین در کنار آن، خدماتی نظیر مشاوره رایگان فنی نیز به گیمرهای ایرانی ارائه می‌دهد. برای دریافت مشاوره و یا هرگونه سوالی می‌توانید با شماره ۸۸۹۴۶۵۶۱ تماس گرفته و یا به بخش دایرکت اینستاگرامِ اگزو گیم مراجعه کنید.