منو
Your Cart

تولیدکننده: A4tech کد محصول: Bloody TL 80
ایفورتک (A4tech) موس Bloody TL80 را با چهره ای Rage و جان سخت با مراعات ریزه کاری های فراوان و البته قیمت مناسب وارد بازار کرد تا بتواند پاسخگوی گیمرهای حرفه ای باشد. این موس از حسگر لیزری بهره می برد که سرعت پاسخگویی را بهبود داه است. این سرعت چیزی حدود ۰/۲ میلی ثانیه است که در نوع خود اعجاب آور اس..
499,000 تومان
تولیدکننده: A4tech کد محصول: P80 Pro
سری P موس‌های گیمینگ Bloody، در زمره بهترین و خوش قیمت‌ترین موس‌های گیمینگ شرکت A4tech محسوب می‌شود. موس گیمینگ  P80 PRO نیز در زمره بهترین موس‌های این سری است که با قابلیت‌هایی متنوع، خود را به عنوان یکی از بهترین موس‌های گیمینگ میان رده ..
450,000 تومان
تولیدکننده: A4tech کد محصول: B2278
كيبورد «B2278» ساخته شده توسط شركت «اي فورتك» است. اين كيبورد به صورت سيم دار طراحي شد و با استفاده از پورت USB به دسنگاه متصل شده و مخصوص گيم است. مناسب براي افرادي است كه بازي هاي رايانه اي ميكنند. در ساختار اصلي اين كيبورد از 8 دكمه سيليكوني قرمز رنگ طراحي شده كه هر يك از ..
449,000 تومان
تولیدکننده: A4tech کد محصول: J95
شرکت A4TECH در معرفی سری J موس‌های گیمینگ Bloody طراحی آنرا به رخ رقبا کشیده است. موس گیمینگ  J95 نیز در زمره بهترین موس‌های این سری است که با قابلیت‌هایی متنوع، خود را به عنوان یکی از بهترین موس‌های گیمینگ میان رده معرفی کرده است.موس گیمینگ Bloody J..
445,000 تومان
تولیدکننده: A4tech کد محصول: P30 PRO
سری P موس‌های گیمینگ Bloody، در زمره بهترین و خوش قیمت‌ترین موس‌های گیمینگ شرکت A4tech محسوب می‌شود. موس گیمینگ  P30 PRO نیز در زمره بهترین موس‌های این سری است که با قابلیت‌هایی متنوع، خود را به عنوان یکی از بهترین موس‌های گیمینگ میان رده ..
440,000 تومان
تولیدکننده: A4tech کد محصول: J90
شرکت A4TECH در معرفی سری J موس‌های گیمینگ Bloody طراحی آنرا به رخ رقبا کشیده است. موس گیمینگ  J90 نیز در زمره بهترین موس‌های این سری است که با قابلیت‌هایی متنوع، خود را به عنوان یکی از بهترین موس‌های گیمینگ میان رده معرفی کرده است.موس گیمینگ Bloody J..
399,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 61 (6 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات