اگزو کلاب؛ ورود گیمرها و استریمرها به عرصه فعالیت حرفه‌ای و درآمدزایی

گیمر بودن، به طور خاص در جهان یک مفهوم بسیار جدی است، مفهومی که عملا شغل و کسب و کار بسیاری از مردم جهان محسوب می‌شود، اما در ایران هنوز در ابتدای راه قرار داریم و تازه اولین جرقه‌های فعالیت‌های گیمرها نظیر پیدایش مفهوم استریمر ایرانی شکل گرفته است.

با این حال فروشگاه اگزو گیم مطابق همیشه قصد دارد تا با حمایت از گیمرهای ایرانی، زمینه را برای درآمدزایی آن‌ها فراهم کند.

اما چگونه؟

EXO CLUB

اگزو کلاب، باشگاه حرفه‌ای گیمرهای ایرانی فروشگاه اگزو گیم است. این فروشگاه سعی بر آن دارد تا با حمایت‌های مالی این اشخاص را تحت پوشش خود قرار دهد.

اما شرایط عضویت در اگزو کلاب و دریافت حمایت‌های مالی چیست؟

در گام نخست، اگزو کلاب با استیمرها، یوتیوبرها و فعالان حوزه گیمی که دارای وبسایت و کانال‌های تلگرامی سخت‌افزاری و گیمینگ هستند، همکاری می‌کند. عضویت در اگزو کلاب کاملا رایگان است و شما با ارسال پیام به پشتیبانی اگزو گیم در تلگرام (@ExoGameAdmin) می‌توانید درخواست خود را ثبت کنید و در متن درخواست باید این اطلاعات قرار گیرد:

نام و نام خانوادگی

شماره کارت بانکی جهت واریز دستمزد

نام سایت یا کانالی که در آن فعالیت می‌کنید

اما می‌رویم به سراغ مرحله درآمدزایی. چگونه می‌توانید از بازی کردن خود درآمد کسب کنید؟

پس از ثبت نام در اگزو کلاب، یک کد مخصوص به شما صادر می‌شود. شما باید این کد را در مدیا و محل فعالیت خود به اشتراک بگذارید تا طرفداران شما بتوانند با آن کد محصولات گیمینگ را با تخفیف در فروشگاه اگزو گیم خریداری کنند.

درآمدزایی از اگزو کلاب در سه مرحله صورت می‌گیرد:

مرحله اول: دریافت 2% از فروش کل محصول تا 5 سفارش نخست

در مرحله اول، تا پنج نفر نخستی که از کد مخصوص به شما استفاده کنند، شما 2% از کل فروش آن محصول را دریافت می‌کنید. به طور مثال اگر کسی یک کنسول بازی 4 میلیون تومانی را با کد شما بخرد، شما 80 هزار تومان دریافت می‌کنید و یا اگر شخصی یک کارت گرافیک 8 میلیون تومانی را خریداری کند، سهم شما 160 هزار تومان خواهد بود.

مرحله دوم: دریافت 3% از فروش کل تا 10 سفارش نخست

پس از گذشت از 5 سفارش، درصد همکاری شما به 3 افزایش می‌یابد و شما 3% از کل فروش یک کالا را به عنوان دستمزد دریافت خواهید کرد.

مرحله سوم: دریافت حقوق ثابت ماهیانه و ارائه محصولاتی برای انجام آنباکسینگ و نقد و تجربه

در مرحله سوم، شما عضو پرمیوم و طلایی اگزو کلاب هستید، و به شکل ماهیانه مبلغی ثابت بین 500 هزار تومان تا 2 میلیون تومان را دریافت خواهید کرد. همچنین هر ماه یک کالا برای شما ارسال می‌شود تا شما علاوه بر آنباکسینگ، آنرا در سایت، کانال و مدیا خود نقد کنید.

شرایط همکاری اگزو گیم با شما، حالت برد برد است و برای دستیابی به مرحله سوم و بهره‌مندی از دستمزد ثابت ماهیانه، تنها کافیست که دو مرحله نخست را پشت سر بگذارید تا تیم اگزو گیم از داشتن جامعه گیمری بزرگ طرفدار شما اطمینان کسب کند.

در صورت داشتن هرگونه سوالی لطفا با پشتیبانی فروشگاه اگزو گیم در تلگرام ارتباط برقرار کرده و یا با دفتر مرکزی شرکت از طریق شماره ⁣۰⁣⁣۲⁣۱-۸۸۹۴۶۵۶۱⁣ تماس بگیرید.

لذت گیم با اگزو گیم؛ حامی رسمی گیمرهای ایرانی