منو
Your Cart

مادربرد

تولیدکننده: ASUS کد محصول: Z490 EXTREME
  اورکلاکرها به پیش!این مادربرد به صورت تخصصی توسط مهندسان ROG تنظیم شده تا عملکرد خارق‌العاده‌ای  را به شما ارائه دهد. همانطور که از نام آن مشخص شد، برای علاقه‌مندان به عملکرد حداکثری، طراحی و تولید شده است. Maximus XII Extreme با ترکیب سخت افزار و نرم ..
26,100,000 تومان
تولیدکننده: GIGABYTE کد محصول: Z490 MASTER
به سبک پانکسبک Neonpunk در تاریکی از درخشش فلزات با کیفیت بالا نشات می‌گیرد و زیبایی‌های آینده نگر را در تاریکی شب نشان می‌دهد.برای پشتیبانی کامل از جدیدترین پردازنده 10 هسته‌ای نسل دهم، این مادربرد با راه حل قدرت نهایی با ویژگی‌های مورد نظر: مستقیم ، دیجیتال و چند م..
18,070,000 تومان
تولیدکننده: GIGABYTE کد محصول: Z490 VISION D
این مادربرد با استفاده از طراحی حرارتی با کارایی بالا با ترکیب هیت سینک بزرگتر، لوله‌های انتقال حرارت از نوع مستقیم تماسی و همچنین پد حرارتی با کیفیت توانسته است سیستم خنک کننده خوبی را ارائه دهد. 1. هیت سینک چند برشی (Multi-Cut Heatsink)طراحی زاویه‌های متعدد بر روی هی..
13,940,000 تومان
تولیدکننده: GIGABYTE کد محصول: Z490 ELITE
بدون مرز!با استفاده از مواد مختلف و بافت‌های سطحی برای ایجاد مخلوط کردن و نمایش یک اثر سبکی که در آن مرزهای بین اجزا به طور واضح مشخص نشده‌اند، ترکیب می‌شوند. این یک طرحی چند بعدی ایجاد می‌کند که به نظر می‌رسد فضا و زمان را کاهش می‌دهد..برای پشتیبانی کامل از..
9,080,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 405 (34 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات