منو
Your Cart

Wolfenstein: Youngblood Steam

Wolfenstein: Youngblood Steam
Wolfenstein: Youngblood Steam
  • موجود: موجود
  • کد محصول: Steam Code
محصولات بازدید شده: 289
299,000 تومان

در Youngblood با یک جهش زمانی بزرگ روبه‌رو هستیم. 19 سال پس از اتفاقاتِ Wolfenstein II: The New Colossus، حالا دختران دوقلوی BJ Blazkowicz و Anya به دخترانی جوان و سرشار از انرژی و خامی تبدیل شده است. پروتاگونیست محبوب تمام نسخه‌های قبلی یعنی BJ که با لقب Terror Billy Nazi‌های دهه‌ی 60 را به وحشت می‌انداخت حالا در پاریسِ دهه‌ی 80، به دلایل نامعلومی ناپدید شده است. وظیفه‌ی سنگینِ پیشبرد بازی و نجات BJ این بار بر عهده‌ی Jess و Soph است. از نمایش‌های بازی می‌توان حس و حال دهه‌ی هشتادی آن را مشاهده کرد؛ چیزی که می‌تواند مانند Old Blood می‌تواند لحن و فضایی جدید را به دنیای Wolfenstein وارد کند.

Naziها پس از انقلابی که BJ در The New Colossus و آمریکایِ دهه‌ی 60 میلادی آغاز کرد، هنوز به مناطق قابل توجهی مانند پاریس حکمرانی می‌کنند. سربازانی تشنه به خون انقلابی‌ها که حالا با پیشرفتِ بیشترِ تکنولوژی، تجهیزات نابودگر و باورنکردنی‌تری را در اختیار دارند و مبارزه با آنها مطمئنا چاشنی جدیدی را به همراه خواهد داشت.

ادامه‌ای غیرمستقیم برای نسخه‌های قبل

یکی از مهمترین سوالهایی که با معرفی Youngblood در ذهن طرفداران ایجاد شد، هویت آن در دنیای این سری است. در پاسخ به این سوالات، توسعه‌دهندگان اعلام کرده‌اند که این عنوان با اینکه یک DLC محسوب نمی‌شود و عنوان بزرگ محسوب می‌شود اما ادامه‌ای مستقیم بر Wolfenstein II نیست و در واقع نمی‌توان از آن به عنوان Wolfenstein III یاد کرد و باید در آینده‌ی منتظر نسخه‌ی پایانی این سه‌گانه باشیم. با این حال Youngblood اشاراتی به اتفاقات نسخه‌های قبل و وضعیت فعلی مبارزه بین Naziها و گروه‌های انقلابی و همینطور خانواده و دوستان BJ خواهد داشت و اگر نسخه‌های قبل را تجربه کرده باشید، احتمالا از داستان آن لذت بیشتری خواهید برد.

ورود عناصر RPG به بازی

طبق مصاحبه توسعه‌دهندگانِ MachineGames، پس از چند مرحله‌ی ابتدایی، بازیکنان وارد یک Hub و محل استقرار اصلی خواهند شد و از آنجا می‌توانند مراحل اصلی و فرعی را به دلخواه خود انتخاب و انجام دهند. علاوه بر عنصر انتخاب مراحل که امکان نقش‌آفرینی بیشتری در تجربه‌ی بازی می‌دهد، می‌توانیم عناصر معمول دیگری را که از عناوین RPG الهام گرفته شده را در بازی مشاهده کنیم. یکی از این عناصر، پیاده‌سازی نوار سلامت برای دشمنان است و چنین چیزی چالش مبارزه با آنها را کمی افزایش داده است و می‌توان انتظار مواجهه با دشمنانی را داشت که به راحتی نوار سلامت آنها خالی نمی‌شود و به گلوله‌های متعدد نیاز دارند.

طولانی‌ترین نسخه‌ی سری Wolfensetin

ورود عناصر RPG به بازی و همکاری با Arkane، همینطور باعث افزایش قابل توجه مدت زمان بازی شده است. علاوه بر ماموریت‌های اصلی، ماموریت‌های فرعی نسبتا زیادی نیز در بازی گنجانده شده است. نکته‌ی جالب این است که توسعه‌دهندگان اعلام کرده‌اند، این عنوان از نظر داستانی به مقدار کمی دارای محتوای کمتری نسبت به عناوین گذشته خواهد داشت. از این جمله می‌توان نتیجه گرفت که افزایش مدت زمان بازی که گفته شده است تا 25 یا 30 ساعت می‌باشد، اکثرا به گیم‌پلی و ماموریت‌های فرعی مربوط می‌شود و این به معنای آن نیست که با داستانی طولانی‌تر طرف هستیم.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
برچسب ها: بازی

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات