مایکروسافت در نسل گذشته و با کنسول ایکس باکس 360، با شبکه لایو خود نشان داد که می‌تواند سرویس آنلاین بسیار خوبی با قابلیت‌های متنوع برای کاربرهای پلتفرم ایکس باکس تدارک ببیند. این کمپانی بزرگ با نسل جدید گیم و پلتفرم ایکس باکس وان نیز همان راه را ادامه داده است، با کیفیت بهتر و امکانات بیشتر.

در ادامه به عضویت گُلد ایکس باکس، و همچنین سرویس گیم پس خواهیم پرداخت.

 

اکس باکس لایو گلد

با عضو شدن در سرویس اکس باکس لایو گلد شما می‌توانید به بخش چند نفره‌ی بازی‌ها دسترسی پیدا کنید، بازی‌های رایگان دریافت کنید و همچنین از تخفیفات ویژه ی فروشگاه مایکروسافت بهره‌مند شوید. با اکس باکس لایو گلد شما می‌توانید با دوستان، خانواده و دیگر اعضای این سرویس در جهان در ارتباط باشید.

هزینه‌ی اشتراک اکس باکس لاو گلد برای 12 ماه 59.99 دلار، برای 3 ماه 24.99 دلار و برای یک ماه 9.99 دلار می‌باشد. با هزینه‌ای که برای تهیه‌ی اشتراک این سرویس پرداخت می‌کنید، شما می‌توانید به تمام ویژگی‌ها و قابلیت‌های آن مانند انجام بازی‌های چند نفره دسترسی داشته باشید و همچنین از یکسری بازی‌ها که پیش از عرضه به صورت دمو منتشر می‌شوند، استفاده کنید.

 

اکس باکس گیم پس

سرویس اکس باکس گیم پس یکی از خدمات جدید و فوق‌العاده‌ی کنسول اکس باکس وان است که شما با پرداخت 9.99 در ماه می‌توانید اشتراک آن را تهیه کنید و به صورت رایگان به بیش از صد بازی کنسول اکس باکس وان و اکس باکس 360 دسترسی داشته باشید که هر ماه به تعدادشان اضافه می‌شود و عناوین بسیار جذاب و باکیفیتی هم اکنون از طریق آن قابل بازی هستند. همچنین همه‌ی بازی‌های انحصاری کنسول اکس باکس وان در روز عرضه در این سرویس در دسترس قرار می‌گیرند. در ضمن اگرهم مشترک این سرویس باشید و علاقه به خرید بازی‌ای به صورت دیجیتال داشته باشید، می‌توانید آن را با 20 درصد تخفیف خریداری کنید.

 

اکس باکس گیم پس آلتیمیت

این سرویس هم به تازگی از طرف مایکروسافت ارائه شده و دو سرویس اکس باکس لایو گلد و اکس باکس گیم پس را با هم ترکیب کرده و شما با پرداخت یک قیمت مناسب‌تر می‌توانید از مزایای هر دوی آن‌ها استفاده کنید.

 

فروشگاه اگزو گیم عرضه کننده تمامی تجهیزات و کالاهای گیمینگ است و همچنین در کنار آن، خدماتی نظیر مشاوره رایگان فنی نیز به گیمرهای ایرانی ارائه می‌دهد. برای دریافت مشاوره و یا هرگونه سوالی می‌توانید با شماره ۸۸۹۴۶۵۶۱ تماس گرفته و یا به بخش دایرکت اینستاگرامِ اگزو گیم  مراجعه کنید.