با گسترش اینترنت و سرویس‌های آنلاین، قابلیت استریم و اشتراک گذاری محتوای مولتی مدیا (صوتی تصویری) روز به روز محبوب‌تر می شود. کمپانی سونی نیز با هوشمندی این قابلیت را با امکانات متنوعی در پلتفرم نسل هشتمیِ خود، پلی‌استیشن فور گنجاند. در ادامه به برخی از متداول‌ترین و رایج‌ترین سوالاتِ کاربرهای پلی‌استیشن در این رابطه خواهیم پرداخت.

 

دکمه‌یShare   کنترلر دوال شوک 4 چه کاری انجام می‌دهد؟

این دکمه در کنترلر پلی‌استیشن 4 بازیکنان را قادر می‌سازد تا از بازی خود عکس و ویدئو تهیه کنند و آن را با دیگران به اشتراک بگذارند.

 

آیا استفاده از دکمه Share  نیاز به اشتراک پلی‌استیشن پلاس دارد؟

خیر، شما برای ضبط ویدئو، عکس گرفتن و ایجاد لایو استریم در بازی‌های خود به پلی‌استیشن پلاس نیازی ندارید.

 

بعد از تهیه فیلم یا عکس از بازی خودم، در کجا می‌توانم آن را به اشتراک بگذارم؟

دارندگان کنسول پلی‌استیشن 4 می‌توانند ویدئوی خود را در فیس بوک و تصاویر را در فیس بوک و توئیتر به اشتراک بگذارند و لایو استریم خود را هم از طریق Ustream و توییچ پخش کنند.

 

چگونه می‌توانم محتوایی که در پلی‌استیشن 4 تولید کرده‌ام را در دسترس افراد بیشتری قرار دهم؟

شما می‌توانید ویدئوی گیم‌پلی خود را در فیس بوک قرار دهید. همچنین می‌توانید در مواقعی که لایو استریم دارید، لینک پخش زنده‌ی خود را از طریق توئیتر و فیس بوک به اشتراک بگذارید.

 

آیا پلی‌استیشن 4 همیشه می‌تواند ویدئوی گیم‌پلی من را ضیط کند؟

بله شما با فشار دادن دکمه Share می‌توانید به طور مداوم و در هر زمانی ویدئوی گیم‌پلی خود را ضبط کنید و البته، زمان هر ویدئو نمی‌تواند بیشتر از یک ساعت باشد.

 

فروشگاه اگزو گیم عرضه کننده تمامی تجهیزات و کالاهای گیمینگ است و همچنین در کنار آن، خدماتی نظیر مشاوره رایگان فنی نیز به گیمرهای ایرانی ارائه می‌دهد. برای دریافت مشاوره و یا هرگونه سوالی می‌توانید با شماره ۸۸۹۴۶۵۶۱ تماس گرفته و یا به بخش دایرکت اینستاگرامِ اگزو گیم مراجعه کنید.